Строк із дня винесення постанови про зупинення кримінального провадження до дня її скасування слідчим суддею або винесення постанови про відновлення кримінального провадження не включається у строки, передбачені КПК.
109. Ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до його завершення
За клопотанням сторони захисту, потерпілого слідчий, прокурор зобов'язані надати їм матеріали досудового розслідування для ознайомлення, за виключенням матеріалів про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, а також тих матеріалів, ознайомлення з якими на цій стадії кримінального провадження може зашкодити досудовому розслідуванню. Відмова у наданні для ознайомлення загальнодоступного документа, оригінал якого знаходиться в матеріалах досудового розслідування, не допускається.
Під час ознайомлення з матеріалами досудового розслідування особа, що його здійснює, має право робити необхідні виписки та копії.
Клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов'язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.
Про результати розгляду клопотання повідомляється особа, яка заявила клопотання. Про повну або часткову відмову в задоволенні клопотання виноситься мотивована постанова, копія якої вручається особі, яка заявила клопотання, а у випадку неможливості вручення з об'єктивних причин - надсилається їй.
110. Недопустимість розголошення відомостей досудового розслідування до його завершення
Розголошувати відомості досудового розслідування можна лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим.
У необхідних випадках слідчий, прокурор попереджає осіб, яким стали відомі відомості досудового розслідування, у зв'язку з прийняттям в ньому участі, про їх обов'язок не розголошувати такі відомості без його дозволу. Незаконне розголошення відомостей досудового розслідування тягне за собою кримінальну відповідальність, встановлену законом.
Законодавство зобов'язує слідчого вживати заходів щодо нерозголошення окремих даних, отриманих під час розслідування справи. Відповідно до вимог КПК слідчий повинен вживати заходів до того, щоб не були розголошені виявлені під час обшуку або виїмки обставини особистого життя обшукуваного та інших осіб, які проживають або тимчасово перебувають у приміщенні, де проводиться обшук.
Слідчий може як в усній, так і в письмовий формі попередити учасників кримінального судочинства, про обов'язок не розголошувати без його дозволу даних, відомих їм у зв'язку з участю у справі.
Якщо йдеться про нерозголошення відомостей про особу, щодо якої здійснюються заходи безпеки, то ця інформація є державною таємницею. І коли стосовно свідка прийнято рішення про зміну його анкетних даних, а він бере участь у впізнанні, де його бачать поняті, то у такому разі в обов'язковому порядку від понятих отримуються письмові зобов'язання про нерозголошення даних досудового слідства.
Слідчий визначає, які дані і у якому обсязі можна розголосити, з урахуванням можливих негативних наслідків цього або у зверненні через пресу, телебачення, радіо до населення за допомогою у встановленні очевидців, речових доказів, невпізнаного трупа та ін.
Винні у розголошенні без дозволу прокурора, слідчого або особи, яка провадила дізнання чи досудове слідство, даних досудового слідства чи дізнання, попереджені в установленому законом порядку про обов'язок не розголошувати такі дані, - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.
111. Поняття та види слідчих (розшукових) дій
112. Вимоги до проведення слідчих (розшукових) дій
113. Допит
114. Пред'явлення для впізнання
115. Проведення допиту, впізнання у режимі відео конференції
116. Обшук
117. Огляд. Ексгумація трупа.
118. Слідчий експеримент
119. Освідування особи