Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення - Пєтков С.В. - Стаття 113. Порушення правил міжнародних польотів

Невиконання особами, які перебувають на повітряному судні, розпоряджень командира судна - тягне за собою попередження або накладення штрафу від двадцяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил фотографування, кінозйомки і користування засобами радіозв'язку з борту повітряного судна - тягне за собою попередження або накладення штрафу від двадцяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією плівки.

(Із змінами, внесеними згідно Із Законом України від 07.02.97 р. № 55/97-ВР, Повітряним кодексом України від 19.05.2011 р. .V? 3393-УІ)

1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері безпеки на авіаційному транспорті (див. Повітряний кодекс України, Правила повітряних перевезень пасажирів і багажу).

2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у таких формах:

1) невиконання особами, які перебувають на повітряному судні, розпоряджень командира судна (формальний склад);

2) порушення правил фотографування, кінозйомки і користування засобами радіозв'язку з борту повітряного судна (формальний склад).

3. Суб'єкт адміністративного проступку - загальний.

4. Суб'єктивна сторона правопорушення визначаться ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини як у формі умислу (ч. І і 2 цієї статті), так й у форм" необережності (тільки ч. 2 цієї статті).

Стаття 113. Порушення правил міжнародних польотів

Порушення правил міжнародних польотів - тягне за собою накладення штрафу віз шістдесяти до п'ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(Із змінами, внесеними згідно із Законом України від 07.02.97 р. .V" 55/97-ВР" Повітряним кодексом України від 19.05.2011 р. V 3393-УІ)

1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері безпеки на авіаційному транспорті (див. Повітряний кодекс України. Правила повітряних перевезень пасажирів і багажу).

2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у порушенні правил міжнародних польотів (формальний склад).

3. Суб'єкт адміністративного проступку- громадянин України, іноземець чи особа беї громадянства.

4. Суб'єктивна сторона правопорушення визначається ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини як у формі умислу, так й у формі необережності.

Стаття 114. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на морському транспорті

Порушення правил входу суден у порт і виходу їх з порту, руху і стоянки суден у водах, а також правил, що забезпечують безпеку пасажирів під час посадки на судна, в путі слідування і під час висадки їх з суден, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Проведення без належного дозволу водолазних робіт у портових водах, а також недодержання правил подачі сигналів під час цих робіт - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пошкодження споруд і пристроїв сигналізації та зв'язку - тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(Із змінами, внесеними згідно з Указом Президії Верховної Ради Української PCP від 19.12.86 p. № 3282-ХІ; Законом України від 07.02.97 р. № 55/97-ВР)

1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері безпеки на морському транспорті (див. Закон України "Про транспорт", Кодекс торговельного мореплавства України).

2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у таких формах:

1 ) порушення правил входу суден у порт і виходу їх з порту, руху і стоянки суден у портових водах, а також правил, що забезпечують безпеку пасажирів під час посадки на судна, в путі слідування і під час висадки їх з суден (формальний склад);

2) проведення без належного дозволу водолазних робіт у портових водах, а також недодержання правил подачі сигналів під час цих робіт (формальний склад);

3) пошкодження споруд і пристроїв сигналізації та зв'язку (матеріальний склад).

3. Суб'єкт адміністративного проступку - як громадяни, так і посадові особи.

4. Суб'єктивна сторона правопорушення визначається ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини як у формі умислу, так й у формі необережності.

Стаття 114. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на морському транспорті
Стаття 115. Порушення правил користування засобами морського транспорту
Стаття 116. Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на річковому транспорті і маломірних суднах
Стаття 116/1. Порушення правил випуску судна в плавання або допуск до керування судном осіб, які не мають відповідного документа
Стаття 116/2. Порушення правил, що забезпечують безпеку експлуатації суден на внутрішніх водних шляхах
Стаття 116/3. Порушення правил реєстрації торговельних суден
Стаття 117. Порушення правил користування річковими і маломірними суднами
Стаття 118. Порушення правил утримання баз (споруд) для стоянки маломірних суден
Стаття 119. Порушення правил користування засобами автомобільного транспорту та електротранспорту
Стаття 120. Порушення правил пожежної безпеки на залізничному, морському, річковому і повітряному транспорті
© Westudents.com.ua Всі права захищені.
Бібліотека українських підручників 2010 - 2020
Всі матеріалі представлені лише для ознайомлення і не несуть ніякої комерційної цінностію
Электронна пошта: site7smile@yandex.ru