Кількість партнерів у товаристві обмежена двадцятьма, але ця кількість може бути більшою, якщо товариство об'єднує соліситорів, бухгалтерів, біржових брокерів і представників інших професій, вказаних у відповідних постановах. У постановах міститься перелік професій, за рахунок яких гранична кількість членів товариства може бути перевищена. Щодо компаній обмеженою є мінімальна кількість осіб, достатня для організації компанії, а максимальна їх кількість не обмежена.
25.1.5. Обмежена відповідальність
Якщо, і це дуже поширено, організовано компанію з обмеженою відповідальністю, відповідальність її індивідуальних членів визначається сумою, на яку погодився підписатися той чи інший член компанії. Так, якщо член компанії погодився підписатися на 100 акцій по 1 фунту стерлінгів, це й становить міру його відповідальності. Якщо він фактично заплатив за свої акції, він більше не несе відповідальності в разі ліквідації компанії. Зауважте, що особи, до яких звертаються з проханнями позичити гроші приватним компаніям, нерідко просять власників контрольного пакета акцій гарантувати повернення позички (правова форма, за допомогою якої це відбувається, називається гарантією). По суті, стосовно цієї позики перевага обмеженої відповідальності не діє. Нерідко також власники приміщень просять про надання таких гарантій, коли здають компанії в оренду приміщення. Однак дуже рідко трапляється, щоб звичайні кредитори просили надання таких гарантій, тож, якщо директори малої компанії в змозі уникнути надання гарантій кредиторам, як-от банкам, вони працюють з невеликим ризиком або зовсім без ризику для власних приватних активів у разі неплатоспроможності компанії.
З іншого боку, в товаристві відповідальність є, по суті, спільною і подільною. Це означає, що кожен член товариства несе повну відповідальність у міру своїх приватних активів за борги товариства. Наприклад, А, котрий має приватні активи в сумі 100 тис. фунтів стерлінгів, є партнером у товаристві, партнером у якому є також Б, котрий не має приватних активів. Товариство розпускається з боргами в сумі 100 тис. фунтів стерлінгів. У цьому разі А нестиме відповідальність перед кредиторами товариства в міру його приватних активів — 100 тис. фунтів стерлінгів, навіть коли неплатоспроможність зумовлена чинниками, за які відповідає переважно Б, наприклад, Б не заплатив податок на свою частку прибутку товариства або змарнував гроші, укладаючи контракти від імені товариства.
Можливе утворення і товариства з обмеженою відповідальністю згідно із Законом про товариства з обмеженою відповідальністю 1907 р. Такі товариства реєструються в Реєстрі компаній. У їхньому складі мають бути щонайменше один генеральний партнер з необмеженою відповідальністю і один партнер з обмеженою. Максимальна кількість партнерів обмежена так само, як і в разі звичайного товариства. Партнер з обмеженою відповідальністю вносить установлену суму до активів товариства і його відповідальність щодо внесків, які він має зробити для покриття боргів фірми, визначається цією сумою. Він може не брати участі в керівництві товариством (якщо ж він бере в ньому участь, то втрачає обмеженість своєї відповідальності на термін своєї участі в керівництві товариством) і не діє як агент фірми. Товариства з обмеженою відповідальністю не дуже поширені, що пов'язано із загальними перевагами, властивими приватній компанії з обмеженою відповідальністю.
25.1.6. Керівництво компанії
Справами компанії керують її директори, які є в цьому аспекті агентами компанії. Директор, як правило, є членом компанії, хоч за законом це і не обов'язково. Окремі директори, особливо директори великих багатонаціональних компаній, можуть володіти просто символічною часткою акцій. Індивідуальний член не має права діяти як агент від імені компанії (якщо тільки він не спеціально призначений для виконання таких функцій) або керувати її справами.
Водночас кожен партнер товариства є його агентом. Тому, якщо один партнер укладає від імені товариства несанкціоновані контракти, що він цілком має право робити, відповідальність за ці контракти нестиме товариство в цілому.
25.1.7. Неперервність існування
25.1.8. Контракти з членами
25.1.9. Акції вільно переходять від одного до іншого
25.1.10. Кредитоспроможність
25.2. Типи зареєстрованих компаній
25.2.1. Компанія з необмеженою відповідальністю
25.2.2. Компанія з відповідальністю, обмеженою гарантією
25.2.3. Компанія з відповідальністю, обмеженою акціями
25.3. Акціонери і власники облігацій