Ділова кар'єра - Дахно І.І. - 18.9. Тимчасова квартира

Традиційно перед вереснем ціни за довгострокову оренду квартир зростають у зв'язку з напливом студентів та працівників. Порівнюючи з доходами, ціни за оренду житла в Україні тривалий час були високими. Орендна плата була співставною з щомісячними платежами за іпотекою.

Найголовнішими порадами наймачу квартири можуть бути такі. Спершу мова піде про те, як поводитися з агентом, що опікується здачею у найм житла.

1. Будьте готові до того, що той варіант, який ви знайшли у рекламі і який викликав у вас зацікавленість,"щойно відданий іншому клієнту". Часто ріелтори розмножують приватні оголошення з метою притягнути до себе клієнтів. Потім агенти намагаються вмовити замовників на те, що є у їх розпорядженні насправді.

2. Будьте активними. Про все розпитуйте у агента з подробицями. Докладіть зусиль, щоб ви йому запам'яталися. Коли йому трапиться справді гарний варіант, то він зателефонує вам у першу чергу.

3. Не називайте агенту кінцеву суму, на яку ви розраховуєте, інакше це зашкодить вам найняти дешевший варіант з нормальною якістю. Вам будуть пропонувати квартири за принципом "дещо дорожче".

4. Завжди уточнюйте розмір квартплати і чи включається вона в оренду. Пам'ятайте, що квартплата за межею міста, як правило, є вищою.

5. Не чекайте, що хтось щось знайде вам замість вас. Залишивши в агентстві заявку, слід і далі продовжувати свої пошуки.

6. Володійте інформацією про ціни на оренду житла в районах міста і передмістях.

Далі поради про те, на що слід звертати увагу, оглядаючи квартиру.

1. Не слід соромитися прискіпливо оглянути квартиру, яку вам пропонують. Провірте чи вісутні на стінах сліди сирості, чи є достатнім напір води. Переконайтеся, що розетки працюють, а виключателі - не іскрять.

2. Не вибирайте дешевих квартир без ремонту. Пам'ятайте "Скупий платить двічі". Якщо у квартирі не було ремонту, то ви затратите багато часу і грошей на постійні під ремонтування.

3. Якщо бажаєте найняти квартиру за містом, то врахуйте вартість проїзду з квартири до роботи і назад.

4. Уважно провіряйте документи про право власності на квартиру та особистий паспорт її власника. Ви повинні бути впевненні, що маєте справу зі справжнім власником квартири.

5. Їдучи на огляд квартири, беріть з собою суму грошей, необхідну для завдатку. Гроші віддавайте ж лише після укладення договору.

6. Уважно вивчіть умови договору. Сплачуйте після підписання договору його трьома сторонами - господарем, агентом з нерухомості та вами.

А далі - анекдот.

Директор каже підлеглому, що з того вийшов би прекрасний злочинець. Підлеглий цікавиться чому саме. Директор відповідає: "Ви не залишаєте жодних слідів своєї діяльності".

ПЕРЕДМОВА
РОЗДІЛ 1. СПІЛКУВАННЯ ЯК СОЦІАЛЬНИЙ ФЕНОМЕН
1.1. Поняття про спілкування.
1.2. Культура і спілкування
1.3. Спілкування як комунікація.
1.4. Техніка спілкування
1.5 Моделі та стилі спілкування
1.6. Спілкування і діяльність
1.7 Етичний бік спілкування
РОЗДІЛ 2. ФУНКЦІЇ СПІЛКУВАННЯ
© Westudents.com.ua Всі права захищені.
Бібліотека українських підручників 2010 - 2020
Всі матеріалі представлені лише для ознайомлення і не несуть ніякої комерційної цінностію
Электронна пошта: site7smile@yandex.ru