Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення - Пєтков С.В. - Стаття 244/6. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Органи державного контролю за цінами розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку формування та застосування цін і тарифів, а також невиконанням вимог органів державного контролю за цінами (статті 1652,1883).

Від імені органів державного контролю за цінами розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право начальник Державної інспекції з контролю за цінами спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань економічної політики та його заступники, начальники державних інспекцій з контролю за цінами в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та їх заступники.

(Доповнено статтею 244 згідно із Законом України від 22.09.94 p. № 179/94-BP, із змінами, внесеними згідно із законами України від 22.05.2003 р. № 860-1У, ВІД 15.01.2009 р. № 885-VI)

(1) Стаття 244-5 КУАП встановлює підвідомчість справ органам державного контролю за цінами. Центральним органом виконавчої влади у сфері контролю за цінами є Державна інспекція України з контролю за цінами. Згідно частини першої коментованої статті, органи державного контролю за цінами розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку формування та застосування цін і тарифів, а також невиконанням вимог органів державного контролю за цінами (статті 1652, 1883).

(2) Від імені органів державного контролю за цінами розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право начальник Державної інспекції з контролю за цінами та його заступники, начальники державних інспекцій з контролю за цінами в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та їх заступники.

Стаття 244/6. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи (далі- інспекції державного архітектурно-будівельного контролю) розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виробництва, виготовлення та застосування будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, а також будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та прийняття в експлуатацію об'єктів чи споруд, невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю (статті 96,96і (крім частини третьої), 188 ).

Від імені інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції України та його заступники, начальники інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю та їх заступники.

(Доповнено статтею 2446 згідно із Законом України від 14.10.94 р. № 209/94-ВР: у редакції Закону України від 16.05.2007 р. № 1026-V) (положення статті 244 , за якими Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи визнаються суб'єктами права розгляду справ про адміністративні правопорушення, що пов'язані з будівництвом, а право накладати адміністративні стягнення за правопорушення визнано також за заступниками начальників інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю, визнано такими, що відповідають Конституції України (є конституційними), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 03.02.2009 р. № 4-рп/2009)

(Із змінами, внесеними згідно із Законом України від 22.12.2011 р. № 4220-УІ)

(1) Стаття 244-6 КУАП встановлює підвідомчість справ про адмінправопорушення органам державного архітектурно-будівельного контролю. Згідно частини першої цієї статті. Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи (далі - інспекції державного архітектурно-будівельного контролю) розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виробництва, виготовлення та застосування будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, а також будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та прийняття в експлуатацію об'єктів чи споруд, невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю (статті 96,96 (крім частини третьої), 1884 ).

(2) Від імені інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції України та його заступники, начальники інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю та їх заступники.

Стаття 244/7. Органи виконавчої влади у сфері стандартизації, метрологи та сертифікації
Стаття 244/8. Органи державного контролю за якістю лікарських засобів та умовами їх виробництва
Стаття 244/9. Органи Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
Стаття 244/10. Органи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
Стаття 244/11. Органи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Стаття 244/12. Органи державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки
Стаття 244/13. Органи центрального органу виконавчої влади з державного енергетичного нагляду
Стаття 244/14. Виключена
Стаття 244/15. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
Стаття 244/16. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
© Westudents.com.ua Всі права захищені.
Бібліотека українських підручників 2010 - 2020
Всі матеріалі представлені лише для ознайомлення і не несуть ніякої комерційної цінностію
Электронна пошта: site7smile@yandex.ru