Еристика - Хоменко І.В.


У цій книзі мова йде про еристику - мистецтво суперечки. Як побудувати переконливу аргументацію? Як ефективно розкритикувати точку зору опонента? Як не допустити помилок в своїх міркуваннях і розпізнати їх в міркуваннях супротивника? Як грамотно застосовувати різноманітні прийоми впливу і розпізнавати типові маніпулятивні тактики, спрямовані проти вас? На ці та інші питання стосовно суперечки автор дає відповіді у книзі.

Курс еристики, який репрезентований у навчальному посібнику, апробований автором у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та інших вищих навчальних закладах. Матеріали підручника успішно застосовувалися в бізнес-освіті при проведенні авторських тренінгів та занять, зокрема в рамках програми МВА Київської бізнес-школи.

Розраховано на студентів вищих навчальних закладів, а також на широке коло спеціалістів, професійна діяльність яких пов'язана з впливом на людей через різноманітні види комунікацій, зокрема суперечки: юристів, менеджерів, політиків, педагогів, журналістів тощо.

Вступ

1.1. Вступне слово

1.2. Структура навчального посібника

1.3. Особливості вивчення еристики

Модуль 1. ПРЕДМЕТ ТА ІСТОРІЯ ЕРИСТИКИ

Модуль 2. АНАЛІЗ АРГУМЕНТАЦІЇ

Модуль 3. ФОРМА АРГУМЕНТАЦІЇ

Модуль 4. СТРУКТУРА АРГУМЕНТАЦІЇ

Модуль 5. ПРАВИЛА ТА ПОМИЛКИ В СУПЕРЕЧЦІ

Модуль 6. ПРИЙОМИ ВПЛИВУ В СУПЕРЕЧКАХ

Модуль 7. ПІДСУМКОВА РОБОТА

© Westudents.com.ua Всі права захищені.
Бібліотека українських підручників 2010 - 2020
Всі матеріалі представлені лише для ознайомлення і не несуть ніякої комерційної цінностію
Электронна пошта: site7smile@yandex.ru